Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer Protocol

3.500 LEI
ID 837005
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Candidatul ideal
Studii medii absolvite (diploma Bacalaureat); studii superioare reprezinta avantaj;
Detinere permis conducere - categoria B;
Fara abateri disciplinare la locurile de muncă anterioare si fara amendă penală;
Experienta de minim 2 ani ca sofer;
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
Aptitudini de comunicare;
Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;
Loialitate si integritate in activitate;

Descrierea jobului
Raspunde de curatentia masinii (exterior si interior) si de aprovizionarea consumabilelor: lichid de parbriz, odorizant auto, etc.;
Raspunde de alimentarea cu combustibil a autovehiculului;
Inainte de orice deplasare (in oras sau in afara orasului), indata ce ii este comunicata adresa, isi stabileste foarte bine traseul astfel incat sa sa gaseasca locatia cu precizie si in timp util;
Conduce automobilul in deplina siguranta;
Cunoaşte şi se îngrijeşte de starea tehnică a maşinii încredinţate, în aşa fel încât aceasta să fie în permanentă stare de funcţionare şi este obligat să raporteze orice defecţiune, supervizand remedierea acesteia de indata;
Respectă ierarhia, este politicos si pastreaza confidentialitatea.
Disponibilitate pentru program full time sau part time, se accepta studenti pentru program part time.

Electroarges
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837005