Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer Multi Drop Delivery UK

2.320 LEI
ID 863293
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Anglia

Vrei un job de curier în Marea Britanie?

Hai să lucrezi alături de cea mai mare flotă de curieri!

Fast Despatch Logistics ( FDL) este în căutare de șoferi pentru curierat cu permis categoria B.

Candidatul ideal:

* Să dețină pre-settlement sau settlemnt

Sau

* Să nu fie pentru prima oară când lucrează in UK

* Să dețină permis de conducere categoria B, de minim 2 ani

* Să fie dornic de muncă și serios

* Limba engleză nu este obligatorie

Ce oferim:

* £500 săptămână net(GARANTAT), după taxe și cheltuieli cu cazarea (intre săptămâna 44 si 47)

* £600 saptamâna net(GARANTAT), după taxe și cheltuieli cu cazarea (intre săptămâna 48 si 51)

Se lucreaza intre 3 si 6 zile in functie de volum.

* Colaborare până la 24 decembrie 2022(cu posibilitae de a rămane după pe oferta standard)

* Mașină Gratuită (Ford Transit, Opel Vivaro, Mercedes Vito, etc.) Motorina inclusa pentru ruta

* Transport Gratuit dus-intors cu autocarul (RO-UK-RO) pentru minim 4 săptămâni de muncă

* Banii se iau săptămânal (ce se muncește săptămâna în curs se iau in urmatoarea săptămână)

* Training platit £100

* Bonus performantă £50 săptămână

* Bonus £100 pentru 6 zile pe săptămână in luna Decembrie

* Consultanță GRATUITA

Descrierea jobului:

* livrează expedițiile în zona arondată;

* respectă standardele de calitate și procedurile de curierat.

Obligatoriu:

* sa detineti un smartphone

* cartelă sim uk

* safety shoes

* high-vest

O zi de muncă:

* Dimineața se ajunge la depozit, unde încărcați duba cu ruta prestabilita, timpul de încărcare, în medie, este de 10-15 minute, pachetele fiind deja sortate și asezate pe cuști (95% din pachete sunt sub 5kg), după care se începe livrarea; livrarea se face prin aplicația noastră instalată pe telefonul Dumneavoastra, cel mai rapid si simplu sistem de livrat, rutele sunt precalculate pentru 9 ore, se pot termina mai repede sau mai greu în funcție de fiecare persoană.

Suna acum la 0312297075

*numar cu tarif normal

Whatsapp :+40*******89(doar text)

locdemunca / loc de munca / job / curierat /sofer / soferii / curier / anglia / MareaBritanie / job sofer / strainatate / amazon / ups / dpd / dhl / hermes / yodel / munca anglia

Fast Despatch Logistics | sc fast despatch logistics srl
ID 863293