Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Sofer Livrator Bringo Bucuresti (orice sector),18-22/comanda

4.500 LEI
ID 823032
acum 19 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal

Fie ca doresti sa transformi activitatea de livrator intr-un job full time, esti in cautarea unui job si intre timp doresti sa ai niste venituri ca sa scapi de presiune sau, doar doresti sa iti rotunjesti veniturile in timpul liber, acest anunt ti se adreseaza. Atata timp cat esti o persoana responsabila si muncitoare noi te asteptam in echipa Bringo!

Descrierea jobului

Vom fi alaturi de tine in permanenta si te vom ajuta pe tot parcursul colaborarii. Oferim flexibilitate maxima si putem colabora pe baza de orar flexibil sau fix, full-time sau part-time, in functie de ce va doriti dumneavoastra.

Pentru a putea colabora ai nevoie de:
- masina personala
- telefon cu sistem de operare Android (din pacate aplicatia nu functioneaza pe iPhone)
- seriozitate si dorinta de a face bani

Plata la Bringo se face o data pe saptamana, urmand sa castigati 18 RON - 22 RON\comanda, comision 0% (nu se va aplica absolut nici o taxa suplimentara). Oferim diferite bonusuri pentru livratori precum si recompense daca aduceti si alti prieteni in cadrul firmei.

Rogojinoiu Mihai-Octavian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823032