Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer livrari fast food - complex cosmopolis

Salariu confidenţial
ID 822315
acum 3 săptămâni
Stefanestii De Jos, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului - România

Sofer pentru livrari la domiciliu - FAST FOOD in incinta Complexului Cosmopolis.

Cautam o persoana motivata si dinamica, sa faca parte din sistemul de livrari la domiciliu, in incinta Complexului Cosmopolis.

Cerinte:

- Permis de conducere, categoria B
- Punctualitate si seriozitate
- Atentie la detalii si orientare spre client
- Spirit de echipa si o atitudine placuta

Valentin Popescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822315