Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer - livrari - Bucuresti - Ilfov

2.800 LEI
ID 862802
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Ce cautam:
Persoana organizata si atenta la detalii cu o atitudine pozitiva
Detinator de permis categorie B,
Integritate si corectitudine

Activitate zilnica:
- program Luni - Vineri
- transport marfa in baza documentelor insotitoare
- incarcarea / descarcarea marfii - livrarea produselor pana la client in imobil
- efecturea de incasari cu Pos si numerar si depunerea acestora la caseria societatii
- in perioada in care nu sunt repartizate transporturi /livrari - se va presta munca depozit: culegere, sortare, manipulare marfa, pregatire colete in vederea expedierii curier rapid.

Responsabilitati:
- starea buna a masinii si respectarea regulilor de circulatie auto
- verificarea si integritatea marfurilor

Beneficii:
- contract de munca cu toate taxele platite
- abonament medical clinica privata
- prima Paste si Craciun
- Salariu brut - 3.864 lei + bonuri masa de 30 lei / zi - Net minim 2800 lei

Societate specializata in desfacerea de echipamente de instalatii termice, de climatizare si ventilatie

www.prompt-service.ro

Zone de activitate: Bucuresti, Buftea si zonele limitrofe

Bogdan Lungulescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 862802