Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Caut sofer distribuitor piese auto din Ploiesti sau Urlati

1.500 LEI
ID 794768
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Transport

Inter Cars Romania angajeaza ptr filiala din Ploiesti sofer distributie piese auto.
Cerinte:
-permis categoria B
-studii medii finalizate
-fara cazier judiciar
-cunostinte primare de operatiuni financiar-contabile(emitere de chitante si incasare de bani)
Descrierea postului:
-livrarea comenzilor catre clientii companiei
-respectarea orarului de livrare
-incasarea contravalorii marfii livrate
Oferta:
-salariul de 1500 lei/luna,dupa 3 luni se majoreaza cu 150 lei.
-bonuri de masa in valoare de 300 lei/luna
-prima de paste
-prima de craciun
-asigurare medicala privata in valoare de 2000 lei/an

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la nr de telefon 0727859774 sau sa trimiteti cv la adresa bcalmuschi@intercars.eu