Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer de camion 3.5 t

2.900 LEI
ID 869485
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare

Compania Gamapack SRL, angajeaza sofer pentru livrare marfa, in raza pina in 200 km in jur Bucuresti. Ford transit 3.5 tone.
Responsabilitati:
Vеrifica atеnt stareа tehnica а vеhiculului inaintе de plеcarea in cursa (sistеmul de directie, franare, instalаtiа еlectrica si semnalizare, functionarea motorului, starea pneurilor si aspectul exterior)
- Gestioneaza, exploateaza si intretine in cele mai bune conditii vehiculul
- Mentine vehiculul in stare buna de curatenie la exterior si igiena in compartimentul de transport marfa.
- Respecta cu strictete normele legale privind circulatia pe drumurile publice, are o conduita preventiva de conducere, se comporta respectuos si demn fata de ceilalti participanti la trafic
- Alimenteaza vehiculul cu combustibil respectand procedura de utilizare a cardurilor si tine evidenta consumului de combustibil, urmarind incadrarea sa in limitele admise
- Manipuleaza, pregateste, incarca si transporta marfa pregatita la depozit, conform facturilor sau avizelor, semnand de primire pe documentele respective.
- Preda marfa catre clienti conform documentelor de livrare (facturi si avize) si primeste de la acestia confirmarea livrarii conform legislatiei in vigoare.
- Participa la descarcarea marfii la client.
- Preia biletele la ordin, filele cec si numerarul de la clienti;
- Preda la punctul de lucru biletele la ordin, filele cec si banii incasati de la clienti.
Sediul companiei: jud Ilfov, sat. Fundeni, com. Dobroesti, str. Zorilor 69
Salariu 2900+ bonuri de masa in valoare 20 lei

Mindrescu Nicolae | GAMAPACK SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869485

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Operatoare Inmatriculari auto Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Administraţie / Sector Public / Administrativ / Logistică / Asigurări / Consultanță / Maşini / Auto / Prestări servicii
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Director Vanzari/Reprezentant vanzari SERVICII
Part time  |  Mid-Level  |  Prestări servicii / Vânzări
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Mecanic auto - Bucuresti
Full time  |  Maşini / Auto
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Ibis Styles Bucharest Erbas angajeaza cameriste
Full time  |  Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajare geodezi, topografi
Full time / Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Construcţii / Amenajări / Inginerie / Tehnologie / Prestări servicii
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov