Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer categoria B

2.700 LEI
ID 834443
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare

Cerințe:

Daca iti doresti sa transformi activitatea de livrator intr-un job full time, acest anunt ti se adreseaza. Atata timp cat esti o persoana responsabila si muncitoare noi te asteptam in echipa noastra!

Ce zici, ți-ar plăcea să asiguri un flux corect și eficient al pachetelor în cadrul procesului de livrare? Ai un ochi ager pentru detalii și nu-ți scapă nimic?

Dacă răspunsurile tale sunt pozitive, vino în echipa noastra, iar noi vom avea grijă de tine la rândul nostru.

Ce ar trebui sa ai:

- Studii medii absolvite;

- Permis de conducere categoria B (minim 1 an experienta ca si conducator auto, fara incidente);

- Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj dar nu este criteriu de selectie;

- Capacitate de adaptare si orientare, respectarea termenelor limita;

- Dornic de un loc de muncă stabil, pe termen lung;

Condiții:

-Contract de munca perioada nedeterminata;

-Angajare direct pe companie nu prin subcontractori;

-Salariu 2500 lei net (bani in mana)

-Tichete de masa 200 lei (9,57 valoarea unui tichet)

-Bonus de performanta (maxim 300 lei net)

-Tips primit de la clienti (venitul cumulat poate ajunge la 4000 lei luand in calcul si tipsul);

-Ore suplimentare platite 175%

-Echipament de lucru;

-Masina cu care se vor efectua livrarile ;

Responsabilități:

-Activitatea presupune preluarea comenzilor plasate prin intermediul aplicatiei si livrarea lor catre clienti.

-Produsele care se pot comanda sunt marfuri de larg consum ( produse ce se regasesc intr-un supermarket).

-Comenzile sunt pregatite de catre personalul din depozit, soferul avand responsabilitatea de a prelua pachetul/pachetele din depozit si sa asigure livrarea lor.

-Intr-o cursa, nu vor fi mai mult de 4 livrari de efectuat.

-Depozitul situat pe Soseaua de Centura a Bucurestiului (zona Stefanesti de Jos).

Program de lucru (se poate alege una din variantele de mai jos):

8 H - 5 zile din 7

12 H - 1 zi la munca / 1 zi libera

Detalii la numerele de telefon:

0755.111.308 - Stefan

0755.111.234 - Adrian

Stefan Iorga
ID 834443