JobZZ.ro

Sofer - autoutilitara 3,5 to cat.b

Salariu confidenţial
ID 836224
acum 2 săptămâni
Jilava, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal poseda:
- permis auto categoria B, cu minim 2 ani experienta;
- studii medii;
- abilitati de organizare si gestionare a timpului;
- seriozitate, punctualitate;
- rezistenta la efort;
- experienta anterioara privind gestionarea transportului de marfuri reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilitati:
-efectuarea curselor auto dupa un traseu bine definit. Cursele se desfasoara preponderent in Bucuresti si Judetul Ilfov.
-dotarea autoutilitarei pentru ridicarea/livrarea comenzilor din ziua respectiva cu recipienti de colectare si cantar;
- asigurarea incarcarii echipamentelor in duba si descarcarea acestora in depozit la finalul zilei. Soferul va avea intotdeauna o persoana care il va insoti, astfel incat sa poata efectua incarcarea si descarcarea echipamentelor electrice.
- completarea documentelor referitoare la preluarea de deseuri;

Ce oferim:
-programul de lucru este L-V, 08:00-17:00, iar depozitul in care se va realiza descarcarea este situat in localitatea Jilava, Jud.Ilfov;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-salariu atractiv (acesta fiind negociat in cadrul interviului in functie de experienta si aptitudinile candidatului);
-bonuri de masa
-mediu de lucru placut.

Toate persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de telefon 0746 057 103 sau sa trimita CV la adresa raportare@fpsc.ro.

FPSC
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836224