Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer autobetoniera

4.700 LEI
ID 857617
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Construcţii / Amenajări,    Maşini / Auto,    Transport,    Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Necalificat,    Student

Cerințe:

absolvent studii medii sau şcoală profesională;
permis categoria C+E
experienţă de minim 1 an pe o poziţie similară.
disponibilitate pentru ore suplimentare ( platite cu spor 100%)
constituie avantaj cursul pentru "Operator pompa beton"

Condiții:

contract de munca -perioada nedeterminata;
salariu interval 3300-4300 ( in functie de experienta)
tichete de masa 400 lei (20 lei valoarea tichetului pentru fiecare zi lucrata)
prima de vacanta 3000 lei sub forma de tichete de vacanta;
bonus anual 8% din salariu brut raportat la tot anul
tichete cadou Craciun / Paste - 500 lei
asigurare de sanatate : SignalIduna
asigurare de viata
26 de zile de concediu / an

Responsabilități:

execută transportul betonului ( şapă, mortar) la locul de punere în operă, conform comenzilor primite de la operatorul de staţie;
asigură buna funcţionare a automalaxorului prin respectarea graficului de întreţinere şi gresare;
răspunde de cantitatea şi calitatea betonului din momentul în care automalaxorul a fost încărcat şi până la beneficiar;
asigură existența la bordul autovehiculului a documentelor impuse de categoria de transport rutier efectuată și de prevederile legale în vigoare;
ţine evidenţa valabilităţii tuturor documentelor şi verificărilor vehiculului.

Alte informatii:

-Program de lucru L-S in doua schimburi - cu mentiunea ca vor fi 2 zile libere pe saptamana. Turele vor fi astfel:

I. 7:00-15:00

II16:00-23:00

Stefan Iorga
ID 857617