Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Societate comerciala angajam Supervisor in Bucuresti/Miltari

2.500 LEI
ID 827849
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Management

Societate comerciala angajam Supervizor
Locatia Bucuresti ,zona Militari

Descrierea jobului:
- coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea personalului de curatenie din locatie;
- desfasoara lucrari de curatenie manual sau cu masina de spalat
- stabilieste si repartizeaza sarcinele/atributiile.
- instruirea operatorilor - verifica modul in cere sunt executate lucrarile de cleaning;
- desfasoara activitati administrative de aprovizionare cu necesarul de materiale pentru desfasurarea curateniei;
- intocmeste pontajele lunare pentru personalul din subordine;

Cerinţe:
- capacitatea de a comunica şi relaţiona în situaţii diverse,
- capacitatea de organizare şi prioritizare,
- iniţiativă şi atitudine pozitivă,
- flexibilitate, discreţie şi loialitate,

Se oferă:
- salar + tichete masa
- telefon de servici
-masina de servici

Asteptam cv in anunt,
Informatii suplimentare la nr de tel 0744222239