Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Shop&go Mega Image, angajează personal

Salariu confidenţial
ID 881667
acum o zi
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Nivel carieră

Necalificat

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și pasionate de retail pentru a se alătura echipei noastre la Shop&Go. Dacă îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, să oferi servicii excelente clienților și să fii parte a unei echipe prietenoase, te invităm să aplici pentru postul de lucrător comercial.

Responsabilități:

Asigurarea unui serviciu de calitate pentru clienți
Încasarea corectă a produselor
Menținerea curățeniei și a ordinei în magazin
Recepționarea și aranjarea produselor pe rafturi
Colaborarea eficientă cu echipa pentru atingerea obiectivelor zilnice

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul retail reprezintă un avantaj
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
Atitudine proactivă și orientare către rezultate
Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv weekend-uri și sărbători

Oferim:

Salariu competitiv
Oportunități de dezvoltare profesională
Mediu de lucru prietenos și dinamic

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te asteptam la un interviu

Contactează utilizatorul

ion vasile
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881667