Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Senior Tex SRL - angajează reprezentant vanzari

800 EUR
ID 863772
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Anunt angajare Reprezentant vanzari - Utilaje pentru Industria Textila

Contact: 0722156550
Email: [email protected]

Cerinte:
• Experienta in domeniul distributiei utilajelor pentru industria textile minim 1 an;
• Persoana dinamica cu experienta in vanzari,dispusa la deplasari in zonele alocate;
• Abilitati foarte bune de comunicare si prezentare, verbal si scris;
• Disponibilitatea la deplasari frecvente in zonele alocate si a unui program prelungit daca este nevoie;
• Aspect profesional si o imagine pozitiva prin care reprezinta compania in fata clientilor.

Condiții:
• Program de lucru full-time;
• Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
• Concedii conform legislației;
• Mașină si telefon de serviciu;
• Salariu motivant.

Responsabilități:
• Identificarea potentialului zonei alocate si marirea portofoliului de clienti si distribuitori;
• Asigurarea vanzarilor in reteaua de distributie existenta si a noilor clienti;
• Prezentarea si vanzarea produselor companiei;
• Asigura si sustine pregatirea tehnica pe articole in functie de solutiile existente si specificul de activitate desfasurat al fiecarui client;
• Identifica si solutioneaza cerintele clientilor;
• Urmarire comenzi, incasari, stocuri si livrari;
• Se asigura ca indeplineste volumul de vanzari stabilit;
• Pregateste rapoarte saptamanale si lunare.

#jobtextile #jobbucuresti #reprezentantvanzari

Cristina Cucharek
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863772