Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef Logistica

Salariu confidenţial
ID 820672
acum 2 săptămâni
Radauti, Suceava
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Radburg Soft Service Radauti angajeaza Sef Logistica
Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta in domeniul logistic, in pozitii de coordonare;
- Cunostinte solide de operare PC;
- Limba engleza
- Excelente abilitati de organizare si negociere;
- Punctualitate, seriozitate, spirit de echipa, atentie la detalii.

Responsabilitati:
- coordonarea departamentului logistic al companiei, asigurând derularea activităţilor legate de achiziţionarea şi distribuţia bunurilor ;
- supervizarea depozitelor, organizeazarea activitatii de expediere către clienţii interni sau externi şi supervizarea tuturor operaţiunilor de import-export de la/către partenerii străini;
- urmărirea operaţiilor de lucru pentru a asigura eficacitatea sistemului de depozitare
- planificarea şi coordonarea procesului de distribuţie urmarind optimizarea permanenta a costurilor legate de transport şi formalităţi;
- supervizarea şi coordonarea gestionarilor, verificarea şi confirmarea dispoziţiilor de livrare zilnice

Oferta:
- pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut.

Radburg Soft Service
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820672