Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Șef Echipă Electricieni

Salariu confidenţial
ID 882441
acum 19 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Compania Invest caută Șef Echipă pentru departamentul de instalații electrice. Rolul implică coordonarea lucrărilor de montaj, asigurând finalizarea proiectelor la timp și conform standardelor cerute. Dacă ai experiență tehnică și ai abilități de coordonare, locul tău este în echipa noastră!

????Responsabilități tale:
• Execuți lucrări de montaj, împreună cu membrii echipei;
• Pregătești materialele necesare execuției lucrărilor, în colaborare cu depozitul și șeful de șantier;
• Verifici calitatea materialelor ridicate din depozit pentru punerea în operă;
• Te asiguri că se respectă programul de lucru stabilit si programezi lucrări pentru membrii echipei, având în vedere termenele de finalizare a lucrărilor;
• Urmărești execuția din punct de vedere al calității lucrărilor și randamentului membrilor echipei în implementarea lucrărilor;
• Realizezi rapoarte de lucru prin verificarea efectivă a cantităților executate de către membrii echipei;
• Marchezi planurile de lucru cu modificări aduse în șantier și aduci la cunoștință inginerului modificările sau problemele întâmpinate;
• Instruiești membrii din formația de lucru despre modul de realizare a lucrărilor;
• Asiguri consumul cât mai eficient de materiale și anunți șeful de șantier în cazul depășirii cantităților din proiect;
• Organizezi și monitorizezi sarcinile echipei pentru execuție eficientă;
• Urmărești respectarea normelor SSM de către membrii echipei;
• Participi la evaluarea periodică și în perioada de probă a personalului din subordine;
• Participi activ la îmbunătățirea standardelor de execuție.

????Cerințe:
• Studii liceale, postliceale sau școală profesională;
• Experiență de minim 3 ani în proiecte de construcții montaj instalații electrice;
• Experiență anterioară în coordonarea unei echipe de minim 3 tehnicieni;
• Cursuri de specialitate (ANRE este un avantaj considerabil);
• Buna înțelegere a sistemelor de construcții;
• Abilități bune de comunicare, adaptare rapidă la mediul de șantier;
• Abilități tehnice elementare: cunoașterea materialelor electrice, cunoașterea funcțiilor aparatajului de protecție, citire și interpretare planuri de execuție, citire scheme multifilare (comanda și forța).

????Ce oferim:
• Pachet salarial competitiv, între 10000 și 13500 lei brut (compus din: salariu fix, bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi, diurna pentru deplasări, bonus de producție, indemnizații, prime de sărbători etc);
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Mediu de lucru dinamic;
• Acces la dotări de ultimă oră.

Sediul companiei din București: Sector 2, Șoseaua Pipera, Clădirea Serico, etaj 2.
Proiectele noastre se desfășoară la nivel național și te încurajăm să ne contactezi, indiferent de regiunea în care te afli.
Pentru acest post, este necesară disponibilitatea de a te deplasa în scop profesional în mai multe județe (ex: Mureș, București, Sibiu, Covasna, Brăila, Bihor, Cluj).

????Cum să aplici:
Trimite-ne CV-ul tău la [email protected] / [email protected] sau sună la numărul 0727 800 663 de luni până vineri între orele 08-17.
Dacă acest rol nu este ceea ce cauți, dar știi pe cineva care ar putea fi interesat, ne-ar fi de ajutor să transmiți mai departe această informație!

Endeș Mădălina-Cristina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882441