Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Secretara scoala de soferi

2.500 LEI
ID 825205
acum 4 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Candidatul ideal :
- bune cunostinte de utilizare PC (Windows, Office, Facebook, Instagram);
- abilitati de planificare si organizare a activitatilor proprii de secretariat;
- capacitate de intelegere si transmitere de informatii;
- posibilitatea de a executa sarcini repetitive;
- spirit de observatie dezvoltat, atentie la detalii si distributiva;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;
- respectarea procedurilor de lucru
- persoana de incredere si onesta;
- asumarea responsabilitatilor;
- punctualitate,seriozitate si professionalism
- capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului
- Activitati de secretariat, scanat, copiat, email;
- Intocmire facturi, avize, contracte;
- Situatii lucrari, depunere documentatii la autoritatile locale;
- Tine legatura cu clientii ;
- Activitati de ofertare in Office;
- Arhivare documente si organizarea corespondentei;
- Pachet salarial
- Salariu atractiv
- Bonus de performanta
Va asteptam in echipa noastra!
Pentru mai multe delatii va rugam sa ne contactati telefonic sau pe Whats App.

Modern Auto
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825205