Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Secretară cu atribuții de Administrator. Job part time

1.000 LEI
ID 815712
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

S.C. Octopuss srl angajează part time Secretară cu atribuții de Administrator in sectorul 6 Bucuresti .

Se lucrează 4 ore pe zi . Program de lucru luni - vineri 14 - 18.

Cerințe:
-experienta de minim 1 an de zile
-disponibilitate de lucru cu publicul
- capacitatea de a promova în Social media
-utilizator experimentat PC - competențe informatice dovedite

Condiții:
-salariu lunar net 1000 Ron + bonusuri de performanță
-posibilitati de training la locul de muncă si dezvoltare personala

Responsabilități:
-realizarea planului de prezentări zilnice a raportului de activitate si atingerea obiectivelor zilnice.
- planul de performanță lunara stabilit de directorul de vânzări
-consilierеa cliеntilor
-ofеrireа celor mаi bunе solutii tеhnicе
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Trimiteți CV în limba română format PDF pe adresa de email

S.C. Octopuss srl
ID 815712