Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Secretara

Salariu confidenţial
ID 844726
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului

• Activități de protocol;

• Gestionare apeluri telefonice, corespondența;

• Management de documente: generare, listare, arhivare;

• Aprovizionare necesități birou.

Candidatul Ideal
- Absolvent/a de studii superioare
- Abilitati de utilizare a calculatorului (suita Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- Fire energica, comunicativa;
- Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor;
- Gandire analitica, caracter organizat, atentie distributiva si rezistenta la stres;
- Tact, diplomatie, loialitate si prezenta de spirit;
- Orientare spre rezultat.

Beneficii:
- Mediu de lucru placut
- Salariu atractiv
- Posibilitatea de promovare

Ne puteti trimite CV-ul dvs pe adresa de email concept.abstract.2021@gmail.com .

Contactează utilizatorul

Secretara
EURO BIO CONSULTING
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844726