Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Secretara

1.600 LEI
ID 827355
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal

Titularul postului trebuie sa aiba urmatoarele competente:
- bune abilitati de: comunicare, dialog si socializare, organizare, planificare, administrare, creativitate, responsabilitate, spirit de echipa
- cultura generala buna si vocabular dezvoltat
- persoana organizata, riguroasa, punctuala
- capabil sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele-limita
- atentie la detalii, orientare catre client
- cunostinte bune de MS Office (Word, Excel), Internet Explorer

Descrierea jobului

Responsabilitatile angajatului:
- inregistreaza, administreaza si gestioneaza eficient toate documentele societatii din aria sa de responsabilitate
- preia si directioneaza apelurile telefonice
- cunoaste si promoveaza continuu serviciile si produsele companiei
- socializeaza si relationeaza profesionist cu toti clientii, furnizorii, angajatii si colaboratorii
- insuseste si respecta cu responsabilitate toate regulile si procedurile necesare bunei indepliniri a sarcinilor.

Beneficii:

-decontare transport intern-Ploiesti
-tichete de masa dupa finalizarea periaodei de proba
-alte beneficii

Contactează utilizatorul

Secretara
Angelica
ID 827355