Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajări Șoferi UBER/BOLT
Transport
Salariu: 5.000 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam Lucrator Comercial La Market EST
Full time  |  Fără studii superioare  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.500 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Cautam Personal Partener Profi
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.800 LEI
Acum 22 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam personal service
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: confidenţial
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
JobZZ.ro

Secretar muzical

Salariu confidenţial
ID 878091
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment,    Administraţie / Sector Public

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe

• Studii universitare cu diplomă de licență (în domeniul muzical reprezintă avantaj)
• Reprezintă un avantaj experiența în domeniul organizării de evenimente cultural-artistice
• Disponibilitate pentru program flexibil și activități desfășurate în weekend

Responsabilități principale:

• Întocmește, împreună cu coordonatorii de departamente, și transmite programul săptămânal de lucru (repetiții, spectacole, activități)
• Pregătește, multiplică, gestionează și arhivează materialele muzicale destinate colectivelor artistice ale OCC
• Colaborează și ține corespondența cu instituţiile culturale de profil din ţară.
• Sprijină colectivul artistic al OCC în rezolvarea diferitelor solicitări
• Ține evidența prezențelor colectivului artistic la repetiții și spectacole
• Arhivează şi păstrează în condiţii de securitate documentele specifice compartimentului, cu respectarea dispoziţiilor legale în acest domeniu

Beneficii:
• Mediu de lucru plăcut într-o instituție publică de cultură de prestigiu național și internațional
• Venit atractiv