Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sculer matriter

Salariu confidenţial
ID 810002
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Candidatul ideal
Absolvent studii medii sau școală profesională – profil mecanic;
Cunoștiințe privind toată gama de accesorii abrazive în funcţie de granulaţie şi diametru;
Experiență minim 3 ani;
Experiență în munca în industrie constituie un avantaj;
Fire sociabilă, statornică, responsabilă, căreia să îi placă să lucreze în echipă, dornica să se perfecționeze și să devină un bun specialist în domeniu.

Descrierea jobului
Sculer matrițer în cadrul departamentului reparații matrițe;
Executa operații de lăcătușerie și cizelură:
- lucrări cu biaxul pentru lustruirea matrițelor;
- operații de trasare, găurire și filetare;
- lustruire pe mașini de lustruit a tuturor anexelor setului de matrițe.

Beneficii:
posibilități de dezvoltare personală într-un mediu de lucru agreabil;
Bonuri de masă; Primă de vacanță; Bonus de Paște; al 13-lea salariu;

Descrierea companiei

BA Grup – este una dintre principalele companii multinaționale ce produc ambalaj din sticlă pentru industria alimentara (sticle și borcane) în proces automatizat. Productia noastra anuala de 8 miliarde de sticle este prezenta in viata de zi cu zi a tuturor si intalnita in peste 80 de tari din intreaga lume, este insipirata de 3.800 de oameni in 7 tari si 12 fabrici diferite.

Stefania Tatuc
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 810002