Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Romradiatoare angajeaza -Lacatusi mecanici

ID 844408
acum 4 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Permis de conducere
Categoria B

PROFIL
- Absolvent de scoala tehnica (liceu ,scoala profesionala)
- Calificare in domeniu;
- Cunostinte de desen tehnic;
- Domiciliu stabil in Brasov
- Seriozitate, dinamic.
- Munca in echipa.
- Spirit de initiativa, tact, politete, simt gospodaresc
- Inteligenta practica, spirit logic, cunostinte tehnice

Atribuții și responsabilități principale:
- Execută lucrări și prelucrări prin așchiere (găurire, polizare, evazare, debitare) în baza planificării întocmite de conducatorul locului de munca ;
- Asamblează subansamble, conform documentației tehnice și constructive primite
- Respectă tehnologia de fabricație, instrucțiunile și normele privind exploatarea și întreținerea mijloacelor și uneltelor de producție;
- Comunică șefului ierarhic orice neconformitate
- Răspunde de modul de organizare a locului de munca si corectitudinea lucrărilor executate.
- Răspunde de calitatea lucrărilor executate in procesul de producție.
- Răspunde de curățenia si ordinea la locul sau de munca si a normelor de igiena.
- Răspunde de respectarea programului de lucru si efectuarea concediului de odihna conform programării.
- Răspunde de păstrarea confidențialității informațiilor la care are acces

Se ofera: Salariu atractiv
- Perioada CIM pe durata nedeterminata , cu perioada de proba de 90 zile calendaristice
- Schimbul I (6,45 -15,05)
- Pauza de masa : 20 minute
- Pauze intermediare =10 minute
- Ore suplimentare
- Bonusuri de performanta.
- Concediu legal = 21 de zile
- Prima de vacanta.
- Tichete de masa (in valoare de 10 lei/zi)
- Polita de sanatate de la OMNIASIG– dupa de 3 luni de la angajare
- Echipament de protectie gratuit

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa: [email protected]

ROMRADIATOARE
ID 844408