JobZZ.ro

Consilier vanzari showroom tamplarie pvc

Salariu confidenţial
ID 878155
acum o lună
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări,    Lemn / PVC

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Căutam Consilier Vanzari / Consultant Vanzari in Showroom Tamplarie PVC/AL

Ești pasionat/a de domeniul construcțiilor și ai experiență în vânzări? Te atrage ideea de a lucra cu clienți și de a le oferi soluții personalizate pentru nevoile lor? Daca te faci placut din prima clipa ,tinand cont ca esti prima impresie pentru clientii care sosec in showroom atunci ești candidatul/a ideal/a pentru echipa noastră!

Descrierea jobului:

Cerințe:
-Experiență demonstrată în vânzări, de preferință în domeniul tâmplăriei PVC
-Abilitatea de a comunica eficient și de a construi relații de încredere cu clienții
-Cunoștințe tehnice solide despre produsele din tâmplărie PVC
-Atitudine orientată spre client și abilități excelente de negociere
-Capacitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe-Identificarea si prospectarea clientilor noi
- Prezentarea si promovarea produselor noastre
- Negocierea si incheierea contractelor de vanzare , asigurandu-se ca fiecare client pleaca multumit
- Monitorizarea tendintelor de piata si identificarea oportunitatilor
- Consilierea clientilor in showroom in alegerea produselor
- Ofertarea in program a produselor
- Cunoasterea programelor Winarhi,Office,etc. constituie un avantaj
- Se accepta si fara experienta, oferim scolarizare in cadrul companiei

Oferim:
Un salariu atractiv si bonusuri din vanzari
Oportunități de dezvoltare profesională
Un mediu de lucru plăcut
O echipă unită, tanara și prietenoasă

Pentru a aplica:
Trimite CV-ul tău atat prin aplicatie cat si pe WhatsApp 0727525808
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Beneficii suplimentare:
Bonusuri de performanță
Program de lucru flexibil L-V ( 09.00-17.00 )
Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare
Discounturi la produsele companiei

Descrierea companiei:
Suntem o echipa dinamică și în creștere, cu o vastă experiență în domeniul tâmplăriei PVC/AL. Oferim o gamă largă de produse și servicii de calitate, de la ferestre și uși, la rulouri, plase de insecte ,usi garaj, jaluzele si multe alte derivate.