Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant Vanzari, Sector 4, Bucuresti

3.000 LEI
ID 858421
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe:

Studii medii sau superioare finalizate;
Limba Engleza mediu/avansat,
Cunostinte medii in domeniul auto/utilaje constructii constituie un avantaj
Cunostinte medii operare PC;
Capacitate de lucru in echipa;
Abilitati de comunicare cu clientii si colegii.
Beneficii:

Program lucru Luni-Vineri 8.30 -17.00
Mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Posibilitati de instruire si formare profesionala;
Pachet salarial motivant format din salariu fix, bonuri de masa, prime si bonusuri.
Responsabilități:

Procesarea comenzilor;
Ofertarea pe e-mail si telefonic;
Identificarea corecta a pieselor in cataloagele de specialitate;
Consilierea tehnica a clientilor;
Furnizarea de informatii complete asupra produselor.
Facturare si livrarea produselor prin firmele de curierat.

daniela | CGS CAB GLASS SERVICE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858421