Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vânzări în showroom.

1.600 EUR
ID 815158
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Banca Filipini S.C. GESTIMM SRL

Compania de Marketing și comunicare asteapta sa-ti dezvolti cariera aplicand pentru postul nostru de Reprezentant vanzari în Showroom.

Castig lunar net 1600 Euro.

Experienta minim 2 ani în vânzări.

Descrierea jobului

- Vei avea ca si Responsabilitati:

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;

- Consilierea clientilor pe diferite aplicatii ale produselor;

- Realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.

- Ce dorim de la tine, candidatul ideal:

Sa fii o persoana energica, atenta la detalii, cu abilitati de comunicare, relationare si organizare;

Sa ai experienta in vanzari de cel putin 1 an;

Sa fii motivat si orientat catre indeplinirea obiectivelor, cu spirit de initiativa si capacitate de prioritizare a sarcinilor;

Sa ai cunostinte PC, iar experienta cu sisteme ERP iti aduce plus valoare.

- Ca sa lucrezi la noi, iti oferim bonusuri in functie de performante; 400 Euro pentru fiecare contract încheiat.

Post de lucru fix;

Stabilitate si o echipa primitoare.

Candidatul trebuie să trimită CV in limba romana în format PDF pe email sau Wathsap.

Banca Filippini GESTIMM SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815158