Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari - domeniul industrial

Salariu confidenţial
ID 837018
acum o săptămână
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Responsabilitatile principale ale postului:
-Prospecteaza piata in vederea extinderii portofoliul de clienti ai societatii;
-Identifica si contacteaza potentiali clienti pentru promovarea si vanzare produselor realizate in fabrica noastra (utilaje industriale, linii tehnologice, componente industriale, etc);
-Analizeaza in detaliu nevoile clientilor, pentru a le propune solutia tehnica si comerciala cea mai potrivita;
-Acorda asistenta tehnica si comerciala partenerilor;
-Efectueaza deplasari la client, atunci cand este cazul;
-Urmareste realizarea planului de vanzari;
-Colaboreaza cu Departamentul Tehnic si Productie in vederea realizarii de oferte, lansare comenzi/proiecte in executie, etc;
-Intocmeste rapoarte saptamanale de activitate, situatii vanzari.

Profilul candidatului:
-Studii superioare finalizate;
-Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
-Cunostinte tehnice, experienta in zona industriala-productie (constituie un avantaj);
-Bune cunostinte de utilizare a calculatorului in special Microsoft Excel si research internet;
-Atentie sporita la detalii, responsabilitate, seriozitate;
-Permis auto categoria B.

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv bazat pe competentele profesionale.
-Asteptam CV-urile dvs pe adresa de email a societatii: office@multimetal.ro

Fabrica Multimetal Technology - Producator roman de utilaje industriale, linii tehnologice si componente pentru acestea.

Andreea | MULTIMETAL Technology
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837018