Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
TEXTILSERVICE MIETTEX SRL angajează
Full time  |  Fără studii superioare
Acum 15 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Reprezentant vanzari autocamioane, utitaje si echipamente de c-tii

Salariu confidenţial
ID 880467
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Construcţii / Amenajări,    Import - export,    Inginerie / Tehnologie,    Maşini / Auto,    Vânzări

Nivel carieră

Manager/Executiv

duplicate
1

Cerinte:
- Experiența/cunoasterea pietei de desfacere în domeniul vanzarilor autocamioanelor, utilajelor si echipamentelor de constructii sau in domeniul vanzarilor pieselor de schimb pentru autocamioane constituie un real avantaj;
- Abilitati de comunicare si negociere, acuratete in exprimare;
- Persoana sociabila, dinamica, responsabila, eficienta;
- Studii superioare tehnice constituie un avantaj;
- Permis categoria B (+CE constituie un avantaj).

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei de profil, identificarea clientilor, stabilirea intalnirilor si reprezentarea companiei;
- Realizarea si prezentarea ofertei in concordanta cu nevoile clientilor, incheierea de contracte respectand politica de vanzare a companiei;
- Urmarirea derularii contractelor si incasarea platilor conform conditiilor stabilite in contract;
- Realizarea targetului de vanzari stabilit de companie.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra pentru o companie multinationala de top;
- Pachet salarial competitiv, motivant bazat pe performanta, bonuri de masa;
- Asigurare private de sanatate;
- Loc de munca sigur ce ofera posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Descrierea Companiei:
LKW Store&Services, Magazinul de Camioane este o companie cu capital german, care desfasoara activitati de service si vanzari de camioane, utitaje si echipamente de constructii multimarca in sucursalele sale din Bucuresti si Craiova.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor cu o echipa prietenoasa, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job si te asteptam langa noi.
Munca in echipa ne defineste. Hai alaturi de noi sa facem treaba impreuna si vei avea si tu satisfactie si beneficii!