Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Recruiter Specialist HR- Remote

Salariu confidenţial
ID 869130
acum 19 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Căutăm colegi în domeniul Resurse Umane cu experiența pe recrutare externa.

Suntem o agenție de recrutare personal cu diverse proiecte în Germania și Olanda. Dorim sa ne mărim echipa.

Iți dorești o activitate dinamica și remote?

Te așteptăm in echipa noastră daca:

- Ai o atitudine pozitiva si abilitatea de a lucra independent cât si in echipa

- Abilitați de adaptare rapide la cerințe

- Flexibilitate

- Orientare către rezultate

- Inițiativa proprie

- Capacitate de observație si analiza comportamentala

- Abilitați de comunicare, prezentare si relaționare cu oamenii

- Capacitate de gestionare eficienta a timpului si a priorităților

- Cel puțin 2 ani experiența pe partea de recrutare personal EMEA

Condiții:

- Program: luni - sâmbătă

- Orar flexibil de acasă (Remote)

Responsabilități:

- Prospectarea pieței si contactarea a noi candidați

- Consultanta actualilor candidați

- Recrutarea pentru poziții diferite

- Creare și postare anunțuri de recrutare, selectare CV-uri, participare la interviuri, transmitere feedback-uri

- Diversificarea surselor de recrutare

- Menținerea legăturii cu angajatorii cu privire la procesul de recrutare

- Menținerea legăturii cu candidații

- Îmbunătățirea brand-ului de angajator

- Menținerea legăturii cu colegii de la marketing

- Administrarea si asigurarea actualizării bazei de date cu candidați

- Participare la târguri de cariera naționale și internaționale

Esti interesat de o cariera internationala? Nu ezita sa ne trimiti Cv-ul tau!

Contactează-ne acum la :
Telefon :+040746740421
sau trimite CV-ul tău la adresa noastră de e-mail : [email protected]

Te asigurăm ca serviciile noastre in ceea ce tine de găsirea unui loc de munca potrivit sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Confidențialitate pe parcursul întregului proces de recrutare, în conformitate cu Regulamentul general privind protecția datelor RGPD și DSGVO - (UE) 2016/679 - este absolut garantată.

Amalia | Work in Europa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869130