Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Recruiter

Salariu confidenţial
ID 819229
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Suntem in cautarea unei persoane cu o atitudine pozitiva,cu o experienta in recrutare si plasare de personal in urmatoarele domenii :
constructii,instalatii sanitare,agro-alimentar ( abator ),care sa se alature
echipei noastre din Bucuresti.
Cautam la candidatul nostru urmatoarele aptitudini si competente :
- Experienta de minimum 1 an intr-o agentie de recrutare,daca este de origine franceza este un plus
- Abilitati foarte bune de comunicare cu personalul recrutat
- Abilitati foarte bune de gestionare a instrumentelor utile recrutarii
( site-uri de specialitate,retele sociale etc.)
- Competente de limba franceza la nivel converstional ( B2 sau B1 )
atat scris cat si oral
- De preferat studii sau cursuri in domeniul psihologie sau resurse umane
- Abilitati foarte bune de a observa,analiza si lua decizii sub presiune
- Capacittea de a lucra intr-o echipa
- Capacitatea de a gestiona situatii urgente care cer rezolvari rapide

Responsabilitati principale :
-Alcatuirea si publicarea de anunturi de interes pe canalele principale
de recrutare
-Sourcing rapid prin folosirea bazelor de date, a retelelor sociale ,
site-urilor de specialitate etc.
-Propunerea unor noi strategii de recrutare
-Analizarea si filtrarea CV-urilor
-Sustinerea interviurilor
-Operarea bazei de date
Ce oferim
Un mediu de lucru dinamic si interactiv,o ocazie pentru o dezvoltare
profesionala in domeniul recrutarii,un pachet salarial atractiv.
Descrierea companiei
Neptune RH este o agentie franco-romana care se ocupa de recrutarea de personal pentru piata muncii din Franta.Domeniile de recrutare sunt: constructii,instalatii agro-alimentar ( abator ).
Neptune RH are birouri in Romania ( Bucuresti si Timisoara ),Portugalia,Spania,Franta si detine o experienta de recrutare de peste 15 ani.

Contactează utilizatorul

Recruiter
Dekani
ID 819229