Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Receptioner(a) Hotel

Salariu confidenţial
ID 827465
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Union Plaza Hotel **** isi mareste echipa si angajeaza receptioner(a)!!!!!

Candidatul ideal:
calificare in domeniu
experienta pe un post similar este un plus
cunostinte bune de limba engleza, alta limba straina de circulatie internationala constituie un avantaj
cunostinte foarte bune de calculator ( MS Office)
abilitati de comunicare si negociere
persoana organizata, responsabila, sociabila, energica, motivata
aspect placut, prezenta agreabila
disponibilitatea de a lucra in ture(zi si noapte)

Responsabilitati:
preluarea, inregistrarea si cazarea cientilor;
incasarea platilor efectuate de clienti;
gestionarea/solutionarea eficienta a solicitarilor clientilor;
promovarea catre client a ofertei de produse si servicii a hotelului;

Salariul se discuta la interviu!!!

Union Plaza Hotel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827465