Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Receptioner Hotel Boutique 4*

2.500 LEI
ID 825148
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level,    Student

Candidatul ideal

Cautam o persoana optimista, care sa se integreze intr-o echipa tanara, motivata si pasionata de ospitalitate. Cunoasterea limbii engleze este obligatorie. Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbi straine. Experienta nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Receptionerul va efectua
rezervari prin diversele platforme colaboratoare
va asigura comunicarea cu oaspetii hotelului
check in si check out
va emite facturi si le va incasa
va oferi informatii cu recomandari, tip concierge.

Program in ture alternative de zi si de noapte - 12/24/12/48

Se ofera: salariu fix, si masa asigurata + bonusuri de performanta. Contractul este pe perioada nedeterminata

Cristian | SEG HORECA SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825148