Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Receptioner Athina Suites Hotel 4*

2.500 LEI
ID 827649
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Athina Suites Hotel 4* isi mareste echipa si dorim persoane dinamice,entuziaste si dornice de dezvoltare alături de noi.

- Cunostinte limba engleza nivel avansat.

- Cunostinte operare PC nivel avansat.

- Calificarea in meseria de Receptioner - reprezinta un avantaj.

- Experienta pe un post similar - minim 1 an - reprezinta un avantaj.

- Cunoasterea unui program de gestiune hoteliera - reprezinta un avantaj.

- Foarte bune abilitati de comunicare.

- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa.

- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu oaspetii.

- Disponibilitate pentru lucru in ture (ture zi / ture noapte).

Descrierea postului

- Intampinarea oaspetilor

- Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out) in sistemul de gestiune hoteliera.

- Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului.

- Oferirea informatiilor cu privire la obiectivele turistice.

- Incasarea tarifului pentru cazare si alte servicii.

CV-urile se primesc la adresa sales (at) athinasuiteshotel.com

Athanasios Tzakos
ID 827649