Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Receptioner / a

Salariu confidenţial
ID 839765
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Vast Bata Plai SA, companie care activeaza in domeniul exploatarii miniere, cauta, pentru PL Bucuresti, persoana responsabila, energica, sociabila, organizata, cu spirit de echipa si initiativa.
Sunt necesare: minim studii medii finalizate (diploma BAC), experienta similara in companii internationale; cunostinte bune de limba engleza

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea si utilizarea pachetului MS Office
- Bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
- Capacitatea de a asculta si a gasi solutii potrivite situatiei
- Asigura primirea si livrarea corespondentei de serviciu
- Traduceri de documente - ocazional
- Evidenta documentelor emise de societate sau primite de la terti, centralizarea si transmiterea acestora catre directiile si departamentele responsabile
- Redactare de documente, redactare de raspunsuri si corespondenta intre directii/departamente conform procedurilor
- Asigura preluarea tuturor apelurilor telefonice si directionarea lor
- Intampinarea vizitatorilor si asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor
- Efectuarea comenzilor catre furnizori pentru produsele de papetarie si protocol

Cei interesati vor trimite CV urile la adresa de mail afcr@vastplc.com sau la fax: 0372 899 899

Vast Baita Plai SA
ID 839765