Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Proiectant executie mobilier

800 EUR
ID 823867
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Proiectant executie mobilier : mobilier PAL/MDF, casete luminoase, panouri, litere volumetrice, structuri metalice,
Responsabilități: - Consiliere client;
- Participa, in cazul in care este solicitat, la masuratori;
- Realizarea desenului - conform masuratorilor;
- Realizeaza proiect tehnic de executie cu detaliile necesare implementarii lui;
- Prezinta calcul necesar de material si accesorii specifice fiecarui proiect;
- Lansarea proiectelor in fabricatie, urmarirea derularii acestora pana la finalizare contract si acordarea de sprijin in rezolvarea problemelor care apar;
- Acorda asistenta tehnica pe fluxul de productie;
- Colaboreaza cu departamentele functionale;
- Efectuarea de comenzi de materiale si urmarirea constanta a starii si receptie.
Cerinte : AutoCAD, Microsoft Excel, Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop , SolidWorks.
Spirit organizatoric, punctualitate, asumarea si indeplinirea sarcinilor de serviciu. Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual. Creativitate, spontaneitate, lucru sub presiunea timpului, dinamica, lucru in echipa, comunicare. Salariul in functie de calificari si experienta.

Total Premium Design | TOTAL PREMIUM DESIGN SRL
ID 823867