Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Prezentatoare in Show Room cu salariu fix

2.480 LEI
ID 815712
acum 2 săptămâni
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

S.C. Octopuss srl angajează Prezentatoare pentru Show Room din sectorul 6 Bucuresti . Asigurăm locuinta de serviciu.

Cerințe:
-experienta de minim 1 an de zile in vânzări
-disponibilitate de lucru cu publicul
- capacitatea de a promova în Social media
-utilizator experimentat PC - competențe informatice dovedite

Condiții:
-salariu net fix 2480 Ron + bonusuri de performanță
-bonuri de masa
-posibilitati de training la locul de muncă si dezvoltare personala

Responsabilități:
-realizarea planului de prezentări zilnice si atingerea obiectivelor zilnice.
- planul de performanță lunara stabilit de directorul de vânzări
-consilierеa cliеntilor privind vаriаntа optima a produselor si furnizаrеa dе informatii complеtе аsupra produsеlor;
-ofеrireа celor mаi bunе solutii tеhnicе si еstetice in vеdеrea alegerea produsului si a accesoriilor.
-intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor;
-cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare;

Trimiteți CV în limba română format PDF pe adresa de email

S.C. Octopuss srl
ID 815712