Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Preparator înghețată - Gelateria "La Romana dal 1947"

3.400 LEI
ID 854184
acum 5 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț,    Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level,    Student

Dacă ești pasionat de calitate, finețe și gust și vrei să devii maestru în arta preparării de gelato, ai oportunitatea de a învața de la cei mai buni meșteri gelatieri din lume, alăturându-te echipei de profesioniști “La Romana”, din locația București Băneasa Shopping City sau Calea Victoriei.

Descrierea jobului

- Vei prepara înghețată artizanală respectând standardele "La Romana";
- Vei gestiona împreună cu echipa întreaga activitate din cadrul gelateriei;
- Limba engleză/italiană reprezintă un avantaj.

Beneficii:

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariu motivant + tichete de masă.
- Program full time

Merla Raluca | RRL GELATO SRL
ID 854184

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam instalatori termico-sanitari
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Croitoreasa - Doamna Ghica/ Raul Colentina
Full time  |  Alimentație / Comerț / Prestări servicii /
Full time  |  Alimentație / Comerț
Electricieni si muncitori montaje sisteme fotovoltaice
Full time  |  Fără studii superioare  |  Energetică
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam sofer bascula 8 x 4 , trailer
Full time  |  Construcţii / Amenajări / Transport