Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Picker in depozit

Salariu confidenţial
ID 881910
acum 2 zile
Stefanestii De Jos, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție,    Administrativ / Logistică

S.C. ESTETIK PACKING S.R.L. angajeaza Picker pentru depozitul de la CTPark Bucuresti Nord (Soseaua de centura Stefanestii de Jos).

Candidatul Ideal
- Studii medii finalizate;
- Experienta anterioara intr-un rol similar;
- Abilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si ritm rapid;
- Atentie la detalii și acuratete in selectarea si ambalarea produselor;
- Abilitati de comunicare si lucru în echipa.

Descrierea jobului
- Identifica si selecteaza produsele din locatiile de depozitare in conformitate cu comenzile primite;
- Verifica acuratetea produselor selectate (coduri, cantitati, loturi etc.) si se asigura ca acestea corespund specificatiilor din comanda;
- Ambaleaza produsele selectate conform procedurilor de ambalare ale companiei, asigurand protectia adecvata a acestora
- Eticheteaza produsele corect și completeaza documentele necesare pentru expediere;
- Mentine ordinea si curatenia in depozit, asigurand un mediu de lucru sigur si organizat;
- Urmeaza toate normele si procedurile de siguranta in depozit, prevenind accidentele si manipularea necorespunzătoare a produselor.

Beneficii acordate:
- tichete de masa;
- bonus de performanta.

ESTETIK PACKING
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881910