Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Restaurant Terraverde!

Salariu confidenţial
ID 835281
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Societatea Terraverde isi mareste echipa! Daca esti pasionat de tainele bucatariei, si iti doresti un mediu de lucru placut, sigur si armonios, aici este locul ideal. Aplica acum pentru unul din posturile disponibile: ajutor bucatar, bucatar, lucrator comercial.
Locatia : Ploiesti, Restaurant Terraverde

Cerinte:
- Experienta in domeniu;
- Cursuri de specilitate ( constituie un avantaj);
- Cunostinte de tehnologie culinara.

Responsabilitati:
- Recunoaste si alege materiile prime pentru realizarea preparatelor dupa retete;
- Efectueaza activitatea de pregatire si productie culinara sub directa indrumare a bucatarului;
- Pregateste preparatele in conformitate cu retetele stabilite;
-Operare pe casa de marcat

TERRAVERDE | SC TERRAVERDE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835281