JobZZ.ro

Personal curatenie

Salariu confidenţial
ID 877401
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie

Nivel carieră

Necalificat

Compania noastra cauta o persoana responsabila si harnica pentru pozitia de personal curatenie, cu responsabilitati atat in intretinerea curata a unei case rezidentiale, cat si a spatiilor de birou.

Responsabilitati:
• Intretinerea curata a unei case rezidentiale, inclusiv spalarea si calcarea rufelor pentru o familie cu 3 copii.
• Curatarea intregii suprafete rezidentiale in decursul unei saptamani
• Curatenia si mentinerea ordinii in spatiul de birou
• Curatenie si mentinerea ordinii pe o suprafata de aproximativ 400 mp in locuinta si 200 mp la birou
• Respectarea programului de lucru cu norma intreaga, 8 ore pe zi, de luni pana vineri, cu program alternant 08:00 – 16:00 si 11:00 - 19:00.

Cerințe:
• Persoana energica cu buna stare de sanatate, integritate
• Cazier fara evenimente si nefumatoare.
• Experienta anterioara in domeniul menajului si preferabil un istoric stabil de angajare.
• Utilizarea telefonului mobil strict pentru urgente, fara a-l utiliza in timpul orelor de program.

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu motivant.
Daca indepliniti aceste cerinte si sunteti interesat(a) de aceasta oportunitate, va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii la 0725437106 sau 0747503216.
Va multumim pentru interesul dumneavoastra!