Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal auxiliar - curatenie

Salariu confidenţial
ID 800090
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Au pair / Babysitter / Curăţenie,    Prestări servicii

Institutie de invatamant particulara acreditata angajeaza cu norma intreaga personal pentru curatenie.

Program de lucru: 8h/zi

Cerințe:
- Persoana caldă, comunicativă
- Studii medii
- Punctuală, serioasă, organizată și responsabilă
Condițiile oferite de angajator:
- Pauza de masă
- Colectiv tânăr/prietenos
- Bonuri de masa
Responsabilități:
- Asigurarea curățeniei în școală/grădiniță
- Igienizarea periodică a jucăriilor
- Igienizarea zilnică a meselor, băilor, sălilor de clasă
- Curățarea geamurilor
Localizare sedii: Bdul Ficusului - sector 1
Zona Obor - sector 2
Zona Unirii - sector 3

Program: luni-vineri 11.00-19.00
luni-vineri 06.30-14.30

Perioada de proba este inclusa in contractul de angajare.

Detalii la numarul de telefon 0722.805.777.

AAA | Liceul Pedagogic Anastasia Popescu
ID 800090