Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Part time Call Center Italiana de acasa

Salariu confidenţial
ID 826969
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Tip oferta: munca la domiciliu Part Time - limba Italiana

Candidatul ideal va avea:
- cunostinte de limba italiana la un nivel mediu/avansat (vorbit, scris si citit),
- cunostinte solide de operare PC;
- PC propriu (minim 2GB RAM+Windows) si conexiune la Internet prin cablu;
- cont de Skype;
- cunostinte si abilitati navigare Internet;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare, atitudine orientata spre client;
- disponibilitate de a lucra la domiciliu;
- experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj.

nota: Vor fi analizate doar CV-urile care corespund cerintelor enumerate mai sus

Responsabilitati:
- activitate serviciu clienti inbound, Customer Care;
- preluarea apelurilor de la clientii companiei;
- oferirea de informatii, solutii, consilierea clientilor companiei, directionarea solicitarilor catre departamentele autorizate;
- documentarea operatiunilor efectuate pentru companie;

Oferim:
- contract in conformitate cu legislatia in vigoare;
- 700 RON net lunar + bonuri de masa de 9.57 - pt part time 4h/zi
posibilitatea si de full time 6h/zi sau 8h/zi;
- mediu de lucru tanar si dinamic;
- oportunitati de cariera in cadrul unei companii multinationale;
- traininguri interne pentru devoltare personala si profesionala.

Doar candidati selectati vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu Skype.