Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator/Laborant Productie

2.100 LEI
ID 819956
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- Absolvent de studii medii cu profil tehnologic/agricol/ industrial/ chimie;
- Persoana care a mai lucrat in fabrica de medicamente, industria alimentara, sau fabrica de uz veterinar;
- Persoana descurcareata, isteata, cu dorinta de implicare;
- Perseverenta, indemanare si atentie la detalii;

Descrierea jobului
- Aprovizioneaza sectia cu materiile prime necesare activitatii (ambalaje, substante);
- Pregatirea, curatarea, dezinfectarea si aranjarea materialelor utilizate (sticlarie de laborator) din cadrul laboratorului (autoclavare, sterilizare uscata)
- Curatarea si dezinfectarea spatiilor de lucru;
- Esantionarea materiilor prime si a produselor finale;
- Punerea sub forma farmaceutica a vaccinurilor de uz veterinar;
- Pregatirea si ambalarea in tulumbe a materialelor (flacoane, doburi, capse, etc) pentru sterilizare;

Daniela Corcau
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819956