Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator utilaj manitou

Salariu confidenţial
ID 860386
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere
Firmă de construcții din Brașov angajează pentru șantierul din București operator utilaj Manitou.

Cerinte:
- persoană pozitivă, dinamică, responsabilă;
- studii medii
- permis de conducere cat B (reprezintă avantaj)
- autorizație ISCIR pentru stivuitorist, în termen de valabilitate (obligatoriu)
- experienta pe utilajul Manitou cu braț telescopic (constituie avantaj)
- disponibilitate la deplasări în țară și la program prelungit.

Responsabilități:
- încarcă/descarcă în/din mijloacele de transport (camionete, camioane) materiale care vin/pleacă în condiții de siguranță;
- efectuează transportul materialelor până la locul de depozitare indicat de conducătorul locului de muncă;
- fixează sau ancorează deșeurile cu dispozitivele speciale din dotare, pentru creșterea siguranței în timpul deplasării;
- adaptează viteza de manevră la restricțiile impuse de spațiu, de timp, de condițiile atmosferice, precum și de gabaritul și tipul mărfii manevrate;
- manipulează cu utilajul diverse materiale în incinta societății;

Mihaela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860386