Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Tehnic Productie

Salariu confidenţial
ID 863429
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Manpower recruteaza Operatori - Mașini de Ambalat pentru clientul sau, unul dintre cei mai importanti furnizori mondiali de alimente.

Candidatul ideal:

- Absolvent studii medii sau scoală profesională;

- Atenție la detalii;

- Experiență într-o poziție similară;

- Abilitatea de a lucra în echipă;

- Cunoștințe privind operarea utilajelor.

Ce oferim:

- Pachet salarial atractiv;

- Tichete de masa;

- Mediu de lucru plăcut;

- Posibilități de dezvoltare profesională.

Responsabilități:

- Se asigură de buna funcționare a echipamentelor din zona de ambalare;

- Identifică neconformitățile și acordă suport echipei de mentenanță pe parcursul intervențiilor tehnice;

- Cunoaște, respectă și aplică procedurile și intrucțiunile de lucru din aria sa de responsabilitate;

- Respectă procedurile și instrucțiunile de igienizare aferente zonei sale de lucru.

Puteți trimite CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail: [email protected], pe Whatsapp la numărul de telefon 0729 800 161 sau puteți veni direct la sediul nostru pentru a avea o discuție de cunoaștere, adresa: Mercur Shopping Center - Ploiești, Piața Victoriei, nr. 1, etaj 1 (vis-à-vis de Hotel Central).