Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator Rambursuri Departament Financiar

2.500 LEI
ID 837348
acum 4 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Administraţie / Sector Public,    Bancar,    Contabilitate / Traduceri,    Management,    Prestări servicii

Firma de curierat cauta sa angajeze operator Rambursuri in cadrul departamentului Financiar:

Cerinte:

Absolvent de studii medii sau superioare economice
Bune cunostinte de PC (Word, Excel)
Rezistență la stres și la un flux de lucru constant
Atentie distributiva, capacitate de concentrare, capacitate de organizare si planificare a muncii, initiative cu deschidere la nou
Competente in culegerea, clasificarea si interpretarea informatiilor
Experiență anterioară în industria curieratului/transportului reprezinta un avantaj dar nu o conditie obligatorie
Responsabilitati:

introducerea, verificarea si validarea operatiunilor privind rambursurile
ntocmirea si centralizarea zilnica a listelor de rambursuri
efectuarea platilor catre beneficiari
asigura desfasurarea activitatii de operare/prelucrare/validare a datelor in conformitate cu procedurile interne ale companie
Program Luni - Vineri 09:00 - 17:00 & 06:00 - 14:00

Depozitul si birourile se afla pe Soseaua Alexandriei 99A Bragadiru