Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator productie Tipografie

2.200 LEI
ID 844611
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Rotolito Romania, are sediul in strada Cernica, Ilfov unde o echipa tanara si dinamica formata din 300 de persoane produce anual peste 30 de milioane de carti si materiale editoriale pentru piata internationala. Ne mandrim sa avem printre noi profesionisti care si-au inceput aici activitatea in urma cu 20 ani. Mare parte dintre colegii nostri si-au inceput cariera in tipografie imediat dupa terminarea scolii, iar astazi sunt specialisti in industria tiparului, coordonatori de departamente sau manageri.

Cerințe:

Ai lucrat pe orice tip de echipament tehnic;
Ai avut de a face cu activitatea industriala sau te pasioneaza activitatea industriala
Esti o persoana descurcareata careia ii place lucru in echipa

Condiții:

Angajatul va urma un proces de formare profesionala in departamentul de productie.

Lucram in 3 schimburi, deoarece productia nu se opreste;
Avem bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata;
Contract de munca perioada nedeterminata;
Salariul platit intotdeauna la timp si taxele la zi.
Transport asigurat sau decontat;
Spor de noapte
Spor de ore suplimentare
Mediu de lucru foarte placut si antrenant.
Posibilitati reale de avansare!

Responsabilități:

Vei lucra individual
Vei utiliza echipamentul pentru a coase colile de hartie
Respecta si utilizeaza sistemele si dispozitivele de protectie ale utilajului cu care lucreaza si anunta eventualele nefunctionalitati tehnice ale utilajelor cu care lucreaza departamentului mentenanta si sefului de tura legatorie ;
Anunta seful de tura despre orice abatere tehnica sau calitativa sesizata in perimetrul utilajului;

Madalina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844611