Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Productie - Fabrica Pantelimon

2.900 LEI
ID 833910
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Cerințe:

-Nivel studii: 10 clase / constituie avantaj persoanele cu studii medii finalizate pe profil tehnic;
-Disponibilitate sa lucreze in 3 schimburi(I-6:30-14:30 / II-14:30-22:00 / III-22:00-6:30);
-Abilitatea de a invata rapid si de a se adapta usor situatiilor noi;
-Minim 1 an experienta in domeniul productiei / operarea masinilor semi-automate sau automate ;
-Atentie, indemanare, precautie

Responsabilitati:
- Deserveste instalatia aferenta liniei de productie de adezivi;
- Asigura alimentarea cu materie prima a utilajelor
- Verifica starea de functionare a utilajelor si parametrii de baza

Condiții de angajare:
-Salariu 2915 lei net;
-Tichete de masa 300 lei (15 lei tichetul);
- 25% spor ture de noapte;
-Abonament medical la clinica private
-Asigurare de viata -Al 13-lea salariu
-Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Punctul de lucru este situate pe Soseaua de Centura a Bucurestiului zona Pantelimon. Transportul este asigurat din urmatoarele zone :

1. Bucur Obor Soseaua Colentina-Voluntari-Fabrica

2.Bucur Obor-MegaMall-Piata Delfinului-Soseaua Pantelimon-Complex Lebada-Biserica Pantelimon-Fabrica

Adrian Stancu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833910