Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Productie - Fabrica de sticla

3.500 LEI
ID 854083
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Administrativ / Logistică,    Cablaje / Automotive,    Industrie ușoară / Confecții,    Producție,    Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Necalificat,    Student

Cerințe:

Persoana interesată să lucreze in industrie, producție de sticlă;
Disponibilitate lucru în trei schimburi;
Experiența nu este necesară, dar experiența de muncă în industrie constituie un avantaj;
Fire sociabilă, statornică, responsabilă, căreia să îi placă să lucreze în echipă, dornica să se perfecționeze și să devină un bun specialist în domeniu;

Responsabilități:

Supraveghere linie de producție;
Ungere forme/preforme mașini de producție;
Eliminare sticle defecte;
Inregistrare defecte în sistem (Vertech)
Respectarea metodei de lucru si indeplinirea normei de productie individuale

Beneficii:

Salariu 3186 lei net;

Tichete de masa 15 lei / tichet (300 lei / luna);

Spor ore noapte 25%;

Spor ore suplimentare 75%;

Spor foc continuu 25%;

Al 13-lea salariu;

Al 14-lea salariu;

Plus alte beneficii;

Programul de lucru este de 8 ore in 3 schimburi si anume:

I. 6:00 - 14:00

II. 14:00 - 22:00

III. 22:00 - 06:00

Se lucreaza:

4 zile schimbul 1 cu o zi libera;

4 zile schimbul 2 cu o zi libera;

4 zile schimbul 3 cu doua zile libere;

Stefan Iorga
ID 854083