Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Productie

Salariu confidenţial
ID 844436
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Cerinte

• Absolvent liceu sau scoala profesionala
• Cunostinte medii de operare a utilajelor de productie.

• Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
• Punctualitate si eficienta
• Experienta de munca ca operator productie constituie avantaj

Responsabilitati

• indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei;
• respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate
• Receptionarea materiei prime

• Participarea la demararea si oprirea linilor de productie si a echipamentelor anexe
• Verificarea materiilor prime necesare productiei
• Respectarea parametrilor de utilizare a liniilor de productie

Beneficii: Tichete de masa
Locatia este pe Strada Ghe. Gr. Cantacuzino nr.348 (Zona Podul Inalt - langa Restaurant Cetate )

Media6Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844436