Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator liza electrica

3.800 LEI
ID 869217
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică,    Transport

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Pentru clientul nostru, companie multinationala lider in servicii de logistica cu depozitul situat la KM 23, Bolintin Deal, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Operator Liza Electrica.

Cerinte:
8 clase finalizate;
Experienta intr-un depozit;
Experienta operare liza electrica
Experinta picking cu scanner reprezinta avantaj
Seriozitate;

Pachet de Beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Salariu NET: 2.800-3.000 lei;
Tichete de Masa: 420 lei / luna;
Bonus luna de performanta: 280 - 600 lei;
Spor ore suplimentare: 75%;
Asigurare Medicala Privata;

Transport asigurat si gratuit din:
Bucuresti - de la statia de metrou "PACII"
Mihailesti-Draganescu-Buturugeni-Zorile-Ogrezeni
Costestii din Deal-Matasaru-Potlogi
Sabareni-Joita-Bacu
Buturugeni-Zorile-Gradinari-Tantava-Mihai Voda-Bolintin Deal

Program de Lucru:
L-V, 2 schimburi, 07:00 - 16:00 / 14:00 - 23:00;

Responsabilitati:
Manipulare paleti marfa cu liza electrica (marfa vine deja paletizata);
Pregatire comenzi, incarcare / descarcare marfa;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869217